chłodnictwo Rzeszów Rescold

    Rescold oferuje kompleksową sprzedaż oraz obsługę instalacji chłodniczych montaż, serwis, modernizację i remonty istniejących już instalacji chłodniczych. Projektujemy i wykonujemy komory chłodnicze zbudowane z płyt warstwowych zarówno mroźnicze jak i średniotemperaturowe.

    Prowadzimy sprzedaż, montaż urządzeń chłodniczych takich jak:

    agregaty chłodnicze i sprężarki hermetyczne, półhermetyczne, tłokowe, śrubowe renomowanych firm: Bristol, Frascold, Bitzer, Embraco Aspera, Maneurop, L'unite Hermetiqe, Silensys. Agregaty skraplające na bazie sprężarek Bristol, Frascold, Bitzer zostały zaprojektowane do montażu w układach chłodniczych przemysłowych nisko, średnio i wysokotemperaturowych. Przeznaczone do pracy z czynnikami chłodniczymi R404a, R407c, r507, o wydajnościach od 2,5 do 49 kW w wersji średnio i wysokotemperaturowych od 1 do 32 kW w wersji niskotemperaturowej. W ofercie handlowej posiadamy także agregaty w obudowie wyciszone firmy Silensys które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najniższy możliwy poziom hałasu.

     

    chłodnice powietrza Luve, Eco stosowane w komorach chłodniczych, mroźniach - różne wersje chłodnic znajda zastosowanie w każdego typu instalacji. Chłodnice powietrza zapewniają skuteczną wymianę powietrza, zmniejszającą tworzenie się szronu na lamelach. Lamele spełniają funkcję wymienników ciepła. Segmenty lamelowe mogą być zaprojektowane i wykonane według życzenia klienta. Kolory obudowy współgrają z instalacjami i zostały dobrane w taki sposób, aby dopasować się do materiałów stosowanych w konstrukcji komór chłodniczych. Chłodnice powietrza Luve oraz Eco znajdą zastosowanie w procesie przechowywania i magazynowania świeżych bądź zmrożonych produktów żywnościowych.

    podzespoły, automatyka chłodnicza i części zamienne: zawory zwrotne, zawory rozprężne, odcinające, rotalock, wzierniki cieczy, uszczelki teflonowe, regulatory temperatury elektroniczne i mechaniczne Eliwell, Geco, Every Control, Semicool, automatyka Danfoss, Castel, Flica, tłumiki drgań, termometry, kable grzewcze, grzałki, rury miedziane chłodnicze, wszelkiego rodzaju złączki, nakrętki, filtry odwadniacze, osuszacze, kurtyny wstęgowe ( folia paskowa ), oleje chłodnicze, czynniki ( gazy chłodnicze ) R134a, R404a, R410a, R407c, R507a, R600, zamienniki za R22, presostaty, luty, silniki wentylatorów, wentylatory, zbiorniki cieczy.
 

agregaty chłodnicze, komory mroźnicze montaż serwis  Rzeszów

    Zapraszamy do współpracy!